Jak spędzić czas wolny?

Planujesz wczasy z rodziną? Zastanawiasz się gdzie wybrać się na wakacje ze swoimi dziećmi? Jeśli marzycie o niezapomnianych wrażeniach, Energylandia będzie świetnym wyborem! Polecamy dla każdego.

Energylandia w Zatorze to obecnie największy park rozrywki w Polsce. To nie tylko szybkie rollercoastery, ale także park wodny czy strefy zabaw dla najmłodszych. Jakie atrakcje warto odwiedzić, będąc na miejscu?

Poznaj najlepsze atrakcje w Energylandii!

Strefa cyrkowa i Bajkolandia Znajdziemy tam 20 różnych atrakcji przeznaczonych dla dzieci od 2 roku życia. Znajdziemy tu niewielkie zjeżdżalnie czy karuzele, które przystosowane są specjalnie do potrzeb maluchów.

PlanetariumOrganizowane tutaj prelekcje opowiedzą nam więcej o planetach i wszechświecie. Przestronna i klimatyzowana sala dodatkowo pozwoli nam ochłodzić się w letnie dni.

Dom Strachów Monster AttackJest to specjalnie przygotowany dom strachów, polecany szczególnie całym rodzinom. Przejażdżka małymi wagonikami po ciemnych pomieszczeniach potrafi wystraszyć nawet najtwardszych! Atrakcja wyposażona jest w specjalne efekty dźwiękowe oraz świetlne, które dodatkowo spotęgują wrażenia.

MayanTo kolejka mierząca około 33 metry, rozwijająca prędkość do 80 km/h. Pomimo niepozornego wyglądu potrafi dostarczyć niezapomnianych wrażeń. Zdecydowanie jest to wybór dla bardziej doświadczonych.

Frida - smocza podróż. To z kolei atrakcja dla mniej obytych w parkach rozrywki. Przejażdżka tą kolejką trwa niecałą minute i nie rozwijamy tutaj niesamowitych szybkości, jednak może być to dobra rozgrzewka przed większymi wyzwaniami, a także dla tych, którzy boją się większych wrażeń.

HyperionNa sam koniec najwyższy (77 metrów) i najszybszy (do 142 km/h) rollercoaster w całej europie. Znajdziemy tu przejazd przez tunel, liczne spadki oraz zakręty czy niespodziewane efekty grawitacyjne! Z pewnością nie jest to atrakcja dla wszystkich, przed skorzystaniem z Hyperiona warto najpierw spróbować swoich sił na mniejszych rollercoasterach - doznania na tym torze są naprawdę ekstremalne.

Lokalizacja: Hostel znajduje się 20 km od parku rozrywki Energylandia. Istenieje możliwość realizacji Bonów turystycznych oraz zakupu biletu do Energylandii.